Lynx Distributor

Popis produktu:

Victron Lynx Distributor

Modulární pojistková jednotka určená pro čtyři pojistky. Sleduje jednotlivé pojistky a LED indikátor na přední straně indikuje jejich stav.

Modul Lynx Distributor obsahuje kladnou a zápornou přípojnici a umožňuje připojení pro 4 jednotlivé okruhy, zátěže nebo skupiny DC zařízení. Každý DC okruh je jištěn vlastní pojistkou. Pro každou pojistku je k dispozici volitelná funkce LED, která signalizuje pokud je pojistka přerušená. Pokud chcete využívat LED indikaci přerušené pojistky, je třeba připojení k Lynx Shunt. Lynx Shunt poskytuje pro Lynx Distributor napájecí napětí pro vnitřní elektroniku.

Pro připojení Lynx Shunt k Lynx Distributor se používá kabel s konektory RJ-11 nebo RJ-10. Tento kabel je dodáván s distributorem v krabici. Na Lynx Shunt jsou dva porty a je možné použít jeden. Když je vše v pořádku, svítí pouze centrální zelená LED. Když je pojistka přerušená, nebo chybí, centrální LED dioda a LED dioda přerušené pojistky se zbarví červeně. Pokud nepoužíváte všechny připojovací terminály, bude nutné na ně nainstalovat pojistky nebo propojky, aby u nich zhasly červené LED diody.

Pojistky nejsou součástí a Lynx Distributor nepodporuje přímou komunikaci s GX zařízeními pomocí protokolu VE.Can.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Rozsah napětí: DC 9-60 V Podporované systémové napětí: 12, 24 nebo 48 V Ochrana proti přepólování: ano (připojení kabelu RJ-10 není chráněno) Jmenovitý proud: 1000 A Připojení: M8 kontakty (sběrnice i pojistky), sběrnice 8 x 30 mm (pocínovaná měď) Napájení a data: přes RJ-10 kabel (součástí nalení), Lynx Shunt VE.Can nebo Lynx Smart BMS (data i napájení pouze přes BMS) Krytí: IP22, plastový kryt ABS Rozměry: 290 x 170 x 80 mm Hmotnost: 2,2 kg Provozní teplota: -40 až +60 °C

EAN: 8719076022633 

✔️Skladem

5 400,00 Kč
bez DPH 4 462,81 Kč